Co to jest InventExpress

Wychodząc naprzeciw tym wyzwaniom stworzyliśmy nowoczesny instrument kontrolingu i zarządzania. Pozwala on na szybkie i efektywne przeprowadzanie inwentaryzacji alkoholi, raportowanie oraz monitorowanie sprzedaży! Prowadzenie inwentaryzacji alkoholi w detalicznych punktach sprzedaży najczęściej kojarzone jest z nudną i zajmującą mnóstwo czasu konieczną czynnością. InventExpress pozwala do 70% szybciej przeprowadzić inwentaryzację oraz zapisać ją w formie elektronicznej. Wykorzystując nowoczesne rozwiązania techniczne, program dostarcza szczegółowe informacje na temat każdego rodzaju alkoholu, grup alkoholi/towarów (np. likiery, piwo butelkowe, soki itd.), które aktualnie znajdują się w magazynie i za barem, a ponadto istnieje możliwość ustawienia alertów o przekroczeniu minimalnych ilości towarów w magazynie. Wbudowana baza towarów liczy na chwilę obecną ponad 1000 pozycji różnych alkoholi rozlewanych na całym świecie i nieustannie powiększa swoje rozmiary.

System InventExpress wyposażony jest również w moduł pozwalający na zestawienie zarejestrowanej sprzedaży z przeprowadzoną inwentaryzacją za pomocą komunikacji z systemami sprzedaży (POS).

InwentExpress znajduje zastosowanie we wszystkich lokalach, które profesjonalnie postrzegają zagadnienie zarządzania. Biorąc pod uwagę, iż każde miejsce posiada indywidualny charakter pracy jesteśmy elastyczni pod względem dostosowania funkcjonalności programu do potrzeb
i wytycznych każdego lokalu.